Kahveci Paşazade - Kızılay Ankara

Gezsek Yesek 07.09.2013 tarihinde Kahveci Paşazade ziyaret etti.

Kızılayda Karanfil sokakta çok kolay bir yerde Kahveci Paşazade. Büyük bir yer. İçeriside neredeyse tamamen dolu. İç kısım ön bahçe ve arka bahçesi var. Biz arka bahçede oturduk. Dizaynı çok hoşuma gitmedi. Çünkü çok sıkışık bir yer. Masalar dibdibe. Yan masanızda oturan herkesin ne konuştuğunu rahatlıkla duyuyorsunuz. O kadar kalabalık olmasına rağmen. Çalışanların bazıları gayet ilgili bazıları pek umursamaz. Siparişler geç geliyor. Hatta bizimki unutulmuştu bile.Yemeklere gelirsek ilki Yufkalı Köfte, görüntü çok güzeldi. Köftesinin de tadı fena değildi. Ama konsept hoşuma gitti. Her bir köfteyi yufkaya sarıp servis etmişler. Yakışmış. Çok mükemmel diyemicem ama lezzetliydi.

Diğer yemeğim Tavuklu Krep, onun da görüntüsü güzeldi. Yanında salatasıyla geldi. Çok beğendiğimi söyleyemicem çünkü içi çok kuruydu. Krebin içinde beşamel sos varmıydı yokmuydu anlayamadım.

Üstüne çay içtik, çaylarımızın geç gelmesi dışında çaydan memnun kaldık. Tazeydi. Yanında kurabiye de ikram ettiler.Kahveci Paşazade'de fiyatlara gelirsek , Yufkalı Köfte 12 tl , Tavuklu Krep 9,50 tl , çay 2,50 tl. Kahveci Paşazade için aslında bir eleştirim daha var. Menüye baktığınızda herkesin çok iyi bildiği bir mekanın menüsüne çok benziyor.O mekanın adını vermek istemiyorum fakat biraz dikkat eden anlar.Bence bu hoş olmamış.Herkesin kendine özgü bir stili olması gerek.Afiyet olsun.


Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
Kahveci Paşazade
Adres : Meşrutiyet cad. Karanfil sok. Kızılay Ankara
Telefon :
Web : www.kahvecipasazade.com.tr
 

Daha Büyük Görüntüle
Butik Pasta Siparişi
Turkish-i Sushi
Adanadayım Kebap Bursa
İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
Korkmaz ;
gerçekten çok kalbalık bir yer ve garsonların siparişleri geç getirmesi bazen sinir bozucu olabiliyor. Buraya sürekli gidiyorum ve aslında beğeniyorumda ama sizin söylemediğinizi ben söyleyim Leman Kültür ile çok benziyor menüleri ve farkedilmeyecek gibi değil.size katılıyorum bencede kendilerine özgü bir menü olmalıydı
Yorum Sayfa No :
  • Teppanyaki Alaturka
  • Türkan
  • The Crank
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Mıhlama
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;