Karaincir Plajı Meteor 2 Beach - Akyarlar Bodrum Muğla

Gezsek Yesek 14.08.2017 tarihinde Karaincir Plajı Meteor 2 Beach ziyaret etti.

Bodrum'da tercih ettiğimiz koylardan bir tanesi Akyarlar oldu. Malum Bodruma gidenler bilir her koyda deniz o kadar güzel değil. En azından benim için öyle. Akyarlarda Karaincir koyuna bu sene ilk defa gittim açıkçası beğendim. Çünkü benim aradığım özellikler bu koyda var. Ne mi o özellikler, örneğin denizin taşlık değil kum olması. Tamamen sırf kum diyemem burası için ama taşlık da değil yani rahat rahat ayağımıza batmadan denize girebildik biz, ayrıca suyu oldukça berrak, deniz gözlükleri ile bir sürü balık gördük içinde :)
Deniz temiz ve çok dalgalı da değil. Suyu ne sıcak ne soğuk tam kararında. Yani gerçekten denize girmek için güzel bir koy burası.Burada sırayla dizilmiş bir sürü beach var. Bodrum'da pek çok koyda sistem aynı şekilde, beachlerde giriş ücreti yok ama harcama zorunluluğu var. Tabi hepsinin fiyatı aynı değil ama bu Karaincir koyunda birkaç tanesine sordum hepsinde en az harcama limiti zorunluluğu 25 tl. Tabi bu koydaki otellerde farklı. Onlarda fiyatlar 50 tlden başlıyor.
Bizde buradaki Meteor 2 beache girdik güzel bir işletmesi var. Hizmet iyi. Karnım acıkınca birkaç çeşit yiyeceğin tadına baktım.
Hamburger çok sıradan bildiğiniz marketten alınma burger köftesi içinde domates ve yeşillik var. Bir özelliği yok.

Gözleme oldukça büyük bir kişiyi fazla fazla doyuracak cinsten. Tadı fena değil. Ama hazır yufkadan yapılmış el açması değil onu bilin. Patates ve kaşarlı yedim, sadece kaşarlısı daha iyi olabilir.

Çok övdüler çiböreğini bizde tadına baktık ama sevmedim. Bir kere çok biçimsiz. Ayrıca hamuru çok tuzsuz neredeyse hiç konulmamış. Evet hamuru ince olmuş ama ne hamurun ne de iç malzemesinin tadı var. Beğenmedim.

Her ne kadar yemeklerini sevmesemde bu koyu çok beğendim, çok sevdim. Ayrıca fiyatlarda öyle fazla değil. Denizden çok keyif aldık. Tavsiye edilir belki başka beachlerde çok daha lezzetli yemekler vardır bilemiyorum :) İyi gezmeler :)

Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
Karaincir Plajı Meteor 2 Beach
Adres : Karaincir Cd., Akyarlar Mahallesi, 48960 Bodrum/Muğla
Telefon :
Web :
 


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
İlk Yorumu Siz Yapın...