Meşhur Aspava Kebap - Kızılay Ankara

Gezsek Yesek 17.04.2014 tarihinde Meşhur Aspava Kebap ziyaret etti.

Hemen hemen herkes tarafından bilinen ve birçok şubesi bulunan meşhur bir mekan Aspava. Zaten dürümünün tadını bildiğimiz ve sevdiğimiz için bugünkü öğle yemeğini Aspava'da yiyelim istedik.İçerisi tıklım tıklım dolu o kadar az boş masa var ki valla takdir ettim. Çalışanları tabiri caizse arı gibiler. Herkes gayet hızlı ve işini düzgün yapıyor. E tabi kalabalık olmasında öğle tatili saati olmasının da etkisi var diye düşünüyorum. Ama belli, insanlar memnun buradan. Sipariş verdikten 5-10 dk sonra masanıza geliyor yemeğiniz.

Aspavanın en güzel yanlarından bir tanesi ikramlarının bol olması. Siparişi verdiğiniz gibi hızlı olmasının yanında masanızı hemen donatıyorlar. İlk olarak salatamız geldi ve gayet lezzetli.Hemen arkasından patates kızartması. Ama patatesin üstüne salçalı bir sos döküyorlar ve aslında Aspavada bu sos da meşhur ama bence dürüm için nasıl soruyorlarsa sos olacak mı diye patates için de sorsalar iyi olur. Çünkü sosun geldiği patatesleri yemedik.Bir Aspava klasiği olan lezzetli cacıklarımız geldi.Ve döner dürümümüz sonunda karşımızda. Soğansız,sossuz ve kaşarlı istedik. Aspavanın döneri lezzetli. Rahatlıkla yiyebileceğiniz ne yağsız ne yağlı kararında bir lezzet. İster soslu ister sossuz nasıl seviyorsanız. Hayatınızda 1 kere de olsa burada mutlak bir döner dürüm yemelisiniz.

Ve artık ayrılırken son olarak dondurmalı İrmik helva ikramımız geldi. O da fena değil.Ve gelelim Aspava'da fiyatlara ; Döner Dürüm 16 tl, soslu veya sossuz olunca fiyat farkı var mı bilmiyorum, ayran 2 tl. Çok ucuz diyemem tabi. Yanında gelen ikramların fazlalığı biraz bu fiyatı tolere ettiriyor.Yoksa diğer türlü bir döner dürüm 16 tl olmaz. İşyeriniz yakındaysa paket servisi de var. Afiyet olsun.

Su Cafe Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Mekana Verdigim Not:

Mekana Bıraktıgım Kart:

 Sipariş Fiyat
 Döner (dürüm) 16 TL
 Ayran 2 TL
Meşhur Aspava Kebap
Adres : Sakarya cad. İnkilap sok. No:17 Kızılay Ankara
Telefon : 0312 431 24 00 - 0312 431 24 02
Web :
 


İsim;
Mail;  (Sitede Görünmeyecektir)
Yorumunuz;
Serkan ;
Aspava iyidir ya :) Dürüm favorim doğru tespit bencede sossuz
Sercan Dolunay ;
Gezsek yesek pahalı mekanları araştırıyorum fiyat bilgisi için googlede aratınca sen çıkıyorsun yemek için mekanı da sen bulacaksın bize eminim =)
Yorum Sayfa No :
  • Marmaris Balıkçısı
  • Gaziantep
  • Şanlıurfa
  • Kişniş
  • Halil dayının yeri
  • Recep usta
  • Gürze
 
{Tüm Liste} {Tüm Liste}  
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır.
İçerik ve yazılar izinsiz kopyalanamaz, alıntı olarak gösterilemez.

İletişim Bilgilerimiz;